REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH POZNAŃ

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-18
soboty 10-14
Jesteśmy dużą firmą, dlatego :
- nasze usługi są ściśle wyprofilowane, a nasz pracownik, z którym będziesz rozmawiał o regeneracji przekaże Ci dokładne  informacje obejmujące:
- zakres czynności, wykaz wymienianych elementów w trakcie regeneracji
- dokładną cenę za usługę, która w trakcie realizacji nie zwiększy się
- czas wykonania usługi.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Nasi Klienci zamieszkujący

Poznań

i inne miejscowości na terenie woj. wielkopolskiego kontaktując się z nami często zadają nam pytanie czy

regeneracja koła dwumasowego

jest wykonalna, często bowiem mechanicy i inni „fachowcy”, którzy nie widzieli koła dwumasowego na własne oczy tylko posiłkują się tym co wyczytają na forach internetowych od innych, takich samych „fachowców” twierdzą kategorycznie, że koło dwumasowe nie podlega regeneracji tylko wymianie.

O ile w tym wszystkim można zrozumieć mechaników, którzy mając w hurtowniach rabat na części zawsze polecą klientowi zakup nowej dwumasy, bo na tym też zarabiają to całkowicie niezrozumiała jest tu opinia „fachowców” na forach.

Otóż, jako firma zajmująca się regeneracją kół dwumasowych od wielu już lat odpowiadamy w sposób następujący. Koło dwumasowe jest regenerowane w większości przypadków (pomijając stan, w którym jest zniszczona obudowa). Aby jednak proces ten miał skutek w postaci długotrwałego późniejszego użytkowania dwumasy trzeba mieć: odpowiednią wiedzę i doświadczenie, odpowiedni, dość kosztowny sprzęt oraz dostęp do właściwych materiałów. Gdy któregoś z tych czynników zabraknie, to wtedy cała regeneracja nie ma sensu. Jeśli ktoś nie wie jak zbudowana jest dwumasa i weźmie do ręki młotek i palnik, to tym sposobem oczywiście przeprowadzona regeneracja nie będzie zakończona powodzeniem, zresztą trudno nawet nazwać to regeneracją. Koło dwumasowe podobnie, jak inne podzespoły samochodowe (wtryskiwacze, pompa wtryskowa, turbosprężarka i inne) jest regenerowalne – trzeba tylko spełnić trzy wymienione powyżej warunki.

Dwumasa nie jest bardziej złożona, niż wspomniana pompa wtryskowa, a przecież pompy też regeneruje się, dlaczego więc „fachowcy” twierdzą, że koła dwumasowego nie da się naprawić? Na to pytanie niechaj każdy odpowie sobie sam.

My tymczasem pozdrawiamy i zapraszamy myślących użytkowników samochodów, a „fachowców” z różnych forów zachęcamy do tego, aby na tych forach pozostali, a gdy skończą już 18 lat, życzymy im otrzymania w prezencie samochodu z automatyczną skrzynią biegów.
- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych

- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do wybranych marek i modeli samochodów.
Gwarancja 12 m-cy
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Poznań regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Poznań
Poznań regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Specyfika działalności firm kurierskich wiąże się z faktem, że aby przesyłka była odebrana tego samego dnia, należy złożyć zlecenie do określonej godziny, po przekroczeniu której realizacja nastąpi dnia następnego. Kluczowym czynnikiem jest tutaj wielkość miasta, z którego przesyłka ma być odebrana. Jeżeli zatem nie zdążymy zamówić kuriera na dany dzień, istnieje opcja samodzielnego dostarczenia paczki z zapakowaną dwumasą bezpośrednio do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy spedycyjnej. Poniżej orientacyjne odległości do Poznania, w którym punkt takowy jest zlokalizowany.

Konin - Poznań - 103 km
Piła - Poznań - 99 km
Pniewy - Poznań - 54 km
Koło - Poznań - 132 km
Rawicz - Poznań - 105 km
Leszno - Poznań - 80 km
Turek - Poznań - 130 km
Kalisz - Poznań - 120 km
Gniezno - Poznań - 54 km
Jarocin - Poznań - 70 km
Wolsztyn - Poznań - 70 km
Złotów - Poznań - 130 km
Września - Poznań - 49 km
Krotoszyn - Poznań - 103 km

Objawy uszkodzonego koła dwumasowegoKoło dwumasowe w każdym samochodzie ma za zadanie tłumić i niwelować drgania skrętne pojawiające się w momencie pracy silnika w dolnym zakresie jego obrotów. Objawy uszkodzonego koła dwumasowego to przede wszystkim drżenie nadwozia w dolnym zakresie obrotów. Drugim niepokojącym symptomem są metaliczne stuki dochodzące do uszu kierowcy w momencie włączania i gaszenia silnika. Dodatkowo powinniśmy zwrócić uwagę, czy owe metaliczne stuki nie występują podczas jazdy lub w momencie, gdy samochód stoi i silnik pracuje na wolnych obrotach. Jeżeli symptomy takie dostrzeżemy, to trzeba pamiętać, że objawy uszkodzonego koła dwumasowego mogą być podobne do oznak niesprawności innego podzespołu i z tej właśnie przyczyny nie należy zbyt pochopnie wyrokować o tym, że regeneracja koła dwumasowego będzie konieczna. W takim przypadku należy oczywiście odwiedzić zaufanego mechanika i wykonać odpowiednią diagnostykę. Jeżeli regeneracja koła dwumasowego będzie rzeczywiście wymagana można liczyć na nasz zakład w zakresie profesjonalnego wykonania tej właśnie usługi.
tarcza sprzęgła sprawdzana podczas regeneracji kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych widok dwumasy po serwisie
sprężyny łukowe we wnętrzu koła dwumasowego
regeneracja kół dwumasowych
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress